Матеріальна база

Професійно-технічне училище № 46 с. Лазірки знаходиться в самому центрі України – мальовничому куточку Полтавщини. Велике село з розвиненою інфраструктурою

(https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D0%B7%D1%96%D1%80%D0%BA%D0%B8 )

радо зустрічає гостей. Є залізничне та автомобільне сполучення, мережа магазинів, 2 школи, ряд підприємств, лікарня, Будинок культури, Будинок школяра, спортивний зал з тренажерним залом, спортивні майданчики.

В училищі функціонує гуртожиток, проживання в якому є безкоштовним. Учні забезпечуються місцем проживання. Працює їдальня. Для навчання учнів діють навчальні лабораторії, кабінети, навчальний полігон, бібліотека. Доступні  транспортні та технічні навчальні засоби.

Для осіб з особливими освітніми потребами, які можуть навчатися в училищі за медичними показниками (враховуючи особливості робітничих спеціальностей), створено необхідні умови. Навчання в ПТУ № 46 с. Лазірки здійснюється українською мовою та є безкоштовним.

На разі в училищі навчається 166 учнів при ліцензійованому обсязі  180 осіб.

Площа навчального полігону – 5 га. На території  автотрактородрому розташовані слюсарна майстерня, навчальний клас, пункт технічного обслуговування, ангари для техніки, заправочний пункт, майданчик для регулювання с/г машин, майданчики для  с/г техніки, критий тік для очистки зерна. Училище має навчальне господарство площею 328 га,

      Транспортний склад автотрактородрому наступний:

      – тракторів – 24,

в т. ч.:  колісних – 14,

             гусеничних – 10.

–         комбайнів – 5,

в т. ч.:  зернозбиральних – 2;

             кукурудзозбиральних – 1;

             картоплезбиральних – 1;

             бурякозбиральних – 1.

Автомобілів – 10,

З них: учбових – 7,

            в т. ч. : вантажних – 5,

                          легкових – 2.

Причепів – 7.

С/г машини:

–         посівні машини – 7,

–         плуги – 7,

–         культиватори – 8,

–         борони – 37.

Кабінет “Трактори”