Новини

 

 

2 травня 2022 року в с. Лазірки відбувся благодійний концерт «Солдатику мій, тебе обіймаю ніжно своїми піснями» та благодійний ярмарок. У благодійному ярмарку взяли участь сільські організації, в тому числі професійно-технічне училище № 46. Майстри виробничого навчання та працівники училища Бган Л. М., Симоненко А. Л., Скрипка Т. А., Фурко Н. О., Візір Р.І., Якушенко О. З. приготували та реалізували смачної продукції більш ніж на 3000 грн. Кошти передано на потреби ЗСУ.

Афіша ПТУ 46

10.10. 2020 року з нагоди Дня захисника України та Дня бійця територіальної оборони на території Лубенського району відбулися військово-польові навчання, в яких узяли участь працівники нашого навчального закладу. Присутні пройшли навчання з домедичної  та тактичної підготовки, стрільби з пістолета, автомата, кулемета тощо. Викладач предмета “Захист України” Коваленко В.А. посів І місце зі стрільби з автомата АК-74.

Вадим А.

З 30.09 по9.10.2020 р. в ПТУ № 46 с. Лазірки  Оржицького району була проведена Декада бібліотеки під гаслом:

 «Бібліотека – за здоровий спосіб життя»

  Мета: сприяти реалізації основних пріоритетів сучасної освітньої системи в Україні, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Основним завданням декади є усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення фізичного, психічного і соціального здоров’я, розвитку культури здоров’я.

 

 

 

З 15 жовтня по 15 листопада 2020 року професійно-технічне училище №46 с.Лазірки переходить на дистанційне навчання (Наказ №116 від 13.10.2020 р. “Про тимчасовий перевід на дистанційне навчання”)

COVID-19