Новини

20 лютого 2024 року в училищі були проведені заходи присвячені 10 – ти річчю від початку російсько-української війни.

З учнями на Алеї Слави с.Лазірки, викладачем історії, Оленою ЯКУШЕНКО, був проведений урок пам’яті.

В рамках заходу, учні поклали квіти на могили загиблих воїнів-захисників, серед яких випускники нашого училища. Вічна пам’ять.

З учнями групи №32 була проведена інформаційна година під назвою “Герої не вмирають”.

Для проведення заходу були використані інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті.   

Закликаємо усіх скористатися електронною платформою «МРІЯ», що розроблена Департаментом кіберполіції спільно з партнерами для протидії кремлівській пропаганді та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет. Читати далі…

Під час війни, яку розв’язала росія, українці об’єдналися, аби досягти перемоги разом. Кожен на своєму місці робить усе можливе, щоб визволити свої землі від ворога та підтримати країну. Читати далі

Творча група училища взяла участь у обласному бібліотечному проєкті учнівських творчих робіт “Українська ідентичність: від калини за вікном до родини за столом”. Читати далі…

 

Доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Наталія Фалендиш зустрілася у режимі онлайн-конференції з учнями Професійно-технічного училища № 46 с. Лазірки Оржицького району Полтавської області.
Учні груп ТУ-2, № 32, що навчаються за робітничими спеціальностями «Кухар», «Кондитер», були ознайомлені зі структурою університету, його багаторічною історією, умовами вступу до Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ за спеціальністю 181 «Харчові технології» на денну та заочну форми навчання.
Учасники зустрічі отримали інформацію щодо навчання, проходження практики, можливостей працевлаштування за фахом на провідних підприємствах харчової промисловості, ознайомилися з рекламними матеріалами.
Наталія Фалендиш також відповіла на запитання щодо умов проживання у студмістечку університету та організа ції дозвілля для здобувачів вищої освіти.
 
 

В суботу, 18 березня в спортивному залі, ПТУ№46 с.Лазірки, відбувся Відкритий турнір Новооржицької ТГ з волейболу. В ньому прийняли участь 5 команд (с.Вишневе, смт.Новооржицьке, м.Гребінка, с.Вищий Булатець та місцева команда з Лазірок). За лазірківчан грали наші працівники: Сергій СИМОНЕНКО, Вадим КОВАЛЕНКО та Юрій МАКАРЧУК.

          У професійно-технічному училищі  №46 с. Лазірки з 14 листопада 2022 по  18 листопада 2022 р. був проведений Тиждень кондитерського мистецтва.

          Мета проведення Тижня – популяризація професії «Кондитер», здійснення профорієнтаційної діяльності й сприяння розвитку творчих і професійних здібностей учнів.

          До підготовки і проведення Тижня кондитерського мистецтва залучалися викладачі професійно-теоретичної підготовки, майстри виробничого навчання, учні училища, а також батьки.

 

 

2 травня 2022 року в с. Лазірки відбувся благодійний концерт «Солдатику мій, тебе обіймаю ніжно своїми піснями» та благодійний ярмарок. У благодійному ярмарку взяли участь сільські організації, в тому числі професійно-технічне училище № 46. Майстри виробничого навчання та працівники училища Бган Л. М., Симоненко А. Л., Скрипка Т. А., Фурко Н. О., Візір Р.І., Якушенко О. З. приготували та реалізували смачної продукції більш ніж на 3000 грн. Кошти передано на потреби ЗСУ.

Афіша ПТУ 46

10.10. 2020 року з нагоди Дня захисника України та Дня бійця територіальної оборони на території Лубенського району відбулися військово-польові навчання, в яких узяли участь працівники нашого навчального закладу. Присутні пройшли навчання з домедичної  та тактичної підготовки, стрільби з пістолета, автомата, кулемета тощо. Викладач предмета “Захист України” Коваленко В.А. посів І місце зі стрільби з автомата АК-74.

Вадим А.

З 30.09 по9.10.2020 р. в ПТУ № 46 с. Лазірки  Оржицького району була проведена Декада бібліотеки під гаслом:

 «Бібліотека – за здоровий спосіб життя»

  Мета: сприяти реалізації основних пріоритетів сучасної освітньої системи в Україні, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Основним завданням декади є усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення фізичного, психічного і соціального здоров’я, розвитку культури здоров’я.

 

 

 

З 15 жовтня по 15 листопада 2020 року професійно-технічне училище №46 с.Лазірки переходить на дистанційне навчання (Наказ №116 від 13.10.2020 р. “Про тимчасовий перевід на дистанційне навчання”)

COVID-19