Спортивно-оздоровча робота

Турнір з волейболу для учнів Професійно-технічного училища №46 с.Лазірки Оржицького району Полтавської області, за ініціативи Президента України “Пліч-о-пліч”.


 

«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»: Турнір з настільного тенісу

25 січня 2024 року в  спортивній кімнаті гуртожитку ПТУ № 46 с. Лазірки відбувся Турнір з настільного тенісу («ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» за підтримки Президента України). У Турнірі взяли участь 8 здобувачів освіти, що проживають у гуртожитку. За результатами змагань призові місця посіли: І місце – Теслімов Максим (гр. № 32); ІІ місце – Курашов Єгор (гр. № 31), ІІІ місце – Худенко Євген (гр. № 31).

 

10.10. 2020 року з нагоди Дня захисника України та Дня бійця територіальної оборони на території Лубенського району відбулися військово-польові навчання, в яких узяли участь працівники нашого навчального закладу. Присутні пройшли навчання з домедичної  та тактичної підготовки, стрільби з пістолета, автомата, кулемета тощо. Викладач предмета “Захист України” Коваленко В.А. посів І місце зі стрільби з автомата АК-74. Прийміть вітання, Вадиме Анатолійовичу!